Metabolic Balance váš osobný plán výživy Online

Individuálne vypracovaný pre vás - 449 €

Plán výživy Metabolic Balance nie je žiadne predhotovené riešenie, ktoré je možné aplikovať paušálne na každého jednotlivca. Dôvod je veľmi jednoduchý: Sme presvedčení, že také riešenie neexistuje!

Každý je jedinečný a potrebuje odlišné zloženie životne dôležitých vitálnych látok pre zdravý a vyvážený metabolizmus. Preto ponúkame individuálne riešenie, nutričný koncept Metabolic Balance.

36 krvných hodnôt a parametrov tvoria základ pre diagnostiku a vyhodnotenie

Poskytujú presné informácie o:

 • zdravotnom stave
 • možných metabolických poruchách
 • deficitoch životne dôležitých vitálnych látok a s nimi súvisiacich metabolických blokádach
Metabolic Balance Ernährungsplan

Metabolic Balance Online zahŕňa:

 • úvodná telefonická, online konzultáciá
 • 7 online konzultácií, podpora k osobnému plánu výživy s potrebnými vysvetleniami na všetky vaše otázky 
 • váš osobný plán výživy v 4 fázach
 • sprievodca programom
 • receptár pre inšpiráciu
 • dĺžka trvania 3 až 5 mesiacov

Vždy a všade pre vás k dispozícii - Metabolic Balance

Metabolic Balance Online je náš flexibilný program výživy. Táto forma poradenstva je realizovaná výlučne z našej Slovenskej centrály v Bratislave, exkluzívneho zastupiteľstva materskej spoločnosti Metabolic Balance® Isen v SR a je určená predovšetkým klientom, ktorý nemajú možnosť cestovať za najbližším poradcom Metabolic Balance.

Po registrácií a následnej úvodnej telefonickej konzultácie, odbere krvi vašim lekárom, alebo v regionálnom laboratóriu, vám bude individuálny plán výživy Metabolic Balance ušitý na mieru.

Individuálne poradenstvo

Základ Metabolic Balance

Mnoho ľudí opakovane nedokáže schudnúť trvalo udržateľným spôsobom a predovšetkým z dlhodobého hľadiska stráca motiváciu. Bežným dôvodom je nedostatok vedomostí o zvolenom stravovacom alebo nutričnom postupe a nedostatok podpory skúsenej kontaktnej osoby.

Nenecháme vás osamote!

Intenzívna online starostlivosť počas úpravy metabolizmu pomocou Metabolic Balance je rovnako jedinečná ako váš osobný plán výživy. Pre nás je najvyššia priorita, nielen sprevádzať vás na vašej ceste k zdraviu a vitalite, ale zároveň vám poskytnúť potrebnú nutričnú gramotnosť.

Zdravie nemožno odložiť na neskôr.

Metabolic Balance App

Váš osobný plán, vždy po ruke

S novou aplikáciou Metabolic Balance máte vždy po ruke:

 • váš osobný zoznam potravín
 • návrhy jedál 
 • vami zostavený nákupný košík

Kontakt so svojim osobným poradcom len  jedným kliknutím

Svojho osobného poradcu Metabolic Balance môžete ľahko kontaktovať priamo prostredníctvom aplikácie, aby ste objasnili akékoľvek otvorené otázky alebo dohodli ďalšiu konzultáciu.

Hneď ako dostanete svoj osobný plán výživy, sa môžete zaregistrovať.

Urobte prvý krok ešte dnes!

V 3 krokoch k Metabolic Balance Online!

1. Registrácia

Registráciou vyplníte kontaktný formulár na základe ktorého vám bude zaslaný prístup pre online dotazník s ďalšími inštrukciami. Vyplnenie online dotazníku je v tomto kroku nezáväzné a bezplatné.
Po obdržaní vami vyplneného dotazníku vás budeme telefonicky kontaktovať. Online úvodná konzultácia slúži na objasnenie vami uvedených údajov v dotazníku, objasnenie ďalšieho postupu a zodpovedanie vašich otázok.
 

Plan kaufen

2. Úvodná konzultácia & odber krvi & platba

Po absolvovaní nezáväznej úvodnej konzultácie vám bude zaslaná žiadanka pre odber krvi vašim lekárom, alebo v regionálnom laboratóriu. Odber krvi či už u lekára alebo v laboratóriu je v réžii klienta. Poplatok za tento úkon môže regionálne variovať. Pohybuje sa však v rozmedzí 43-52€. Spolu so žiadankou pre odber krvi obdržíte zároveň zmluvu o poskytnutí služieb. 
Po dodaní vašich kompletných osobných údajov potrebných pre vypracovanie vášho individuálneho plánu výživy a doručení podpísanej zmluvy o poskytnutí služieb vám bude zaslaná faktúra za objednané služby programu Metabolic Balance.

Osobný plán výživy Metabolic Balance Online stojí 449€

3. Odovzdanie plánu výživy & štart s úpravou metabolizmu

Ešte posledný "krok"!

Po registrácií platby obdržíte poštou a elektronicky váš osobný plán výživy Metabolic Balance. Po podrobnom preštudovaní nasleduje prvá konzultácia, "odovzdanie plánu výživy". Konzultácia slúži na dôslednú prípravu úpravy metabolizmu a objasnenie všetkých dôležitých aspektov, pravidiel a odporučení nutričného plánu.

Štartovací balík obsahuje:

 • váš osobný plán výživy fázy prvú a druhú. Ďalšie fázy budú nasledovať počas samotného procesu.
 • verifikačné údaje pre registráciu k mobilnej aplikácie (používanie aplikácie nie je podmienkou)
 • sprievodca programom
 • receptár pre inšpiráciu 

Vyhľadajte svojho osobného poradcu Metabolic Balance

... filtrovať možno podľa mesta alebo PSČ