...ešte otázky?

Radi odpovieme

Tu zodpovedáme najdôležitejšie otázky týkajúce sa Metabolic Balance. Ak tu vaša otázka nie je zahrnutá, napíšte nám e-mailom na adresu team@metabolic-balance.sk. Náš tím je vám k dispozícii. 

Tu nájdete vyškolených certifikovaných poradcov Inštitútom Metabolic Balance. V  hornej lište kliknite na "Vyhľadanie poradcu".
Náklady za program sa môžu v závislosti od regiónu a poradcu meniť. Na Slovenku je cena programu Metabolic Balance paušálna a zahŕňa - individuálny plán výživy v štyroch fázach, sedem osobných konzultácii vrátane úvodnej konzultácie a odovzdania plánu výživy, antropometrické merania (zloženie tela, podiel tukov, viscerálnych tukov, svalovej hmoty..., obvody tela). Konzultácia 30-60min.  Cena za balík služieb nezahŕňa potrebný laboratórny rozbor a odber krvi. Odber krvi a vyhodnotenie 36parametrov sa pohybuje v závislosti od laboratória 40-50€. Cena programu Metabolic Balance ako paušálneho balíka služieb je 449€ a viac.
O ochranu svojich údajov sa nemusíte starať. Vaše údaje používame výhradne na vytvorenie vášho individuálneho plánu výživy a neposkytujeme ich tretím stranám. Po dvoch rokoch sa z nášho systému vymažú alebo nebudú rozpoznateľné nasledujúce údaje: názov, meno, priezvisko, ulica, telefón, fax, mobilný telefón a e-mailová adresa, dátum narodenia, súbor PDF výživového plánu.