... s novým plánom výživy Metabolic Balance.

Navrhnutý individuálne podľa vašich potrieb a vedecky podložený

Každý človek je iný: máme rôznu stavbu tela, životný štýl aj epigenetické dispozície a nachádzame sa v rôznych životných etapách. Aby veci fungovali práve vám, mali by byť ušité na mieru. Práve taký je Metabolic Balance. Jeho motorom je vedecky podložený nutričný plán, vychádzajúci z individuálnych potrieb organizmu. Ľahko sa v ňom zorientujete a dokážete z neho vyčítať tie najdôležitejšie informácie.

  • Ktoré potraviny sú pre mňa optimálne?
  • Ako ich mám navzájom skombinovať a koľko z nich mám jesť?

 

Vyžiadajte si našu exkluzívnu brožúru!

S ľahkosťou k zdraviu a vitalite

Rôzne témy, pre každého niečo » ako resetovať metabolizmus » 36 krvných hodnôt » diabetes mellitus » hypertenzia » obezita » výživa seniorov » túžba po deťoch » menopauza » štúdia a vedecká evaluácia » a samozrejme aj referencie klientov a odborníkov z praxe.

Od brožúrky vás delí zopár klikov.

Žiaden obežník (newsletter), žiaden spam!

Zdravý metabolizmus → zdravé telo 

Jednoducho povedané: s Metabolic Balance vrátite svoj metabolizmus prirodzeným spôsobom do zdravej rovnováhy. Zbavíte sa prebytočných kíl a nesprávnych stravovacích návykov. Odmenou vám bude viditeľne vyššia kvalita života vo všetkých jeho oblastiach.

Zdravé telo → zdravý duch

Správny spôsob stravovania priaznivo ovplyvňuje nielen telo, ale aj psychiku. Telu prospešné potraviny zvyšujú tiež výkonnosť a pozitívne ovplyvňujú činnosť mozgu - dokážete sa lepšie sústrediť, rýchlejšie sa rozhodujete, cítite sa mladší, psychicky stabilnejší a odolnejší. Skrátka môžete ľahšie čeliť nástrahám všedných dní: Couch potatoe, goodbye!

Účinný, osvedčený a vedecky podložený 

Nutričný program Metabolic Balance vznikol v roku 2002 a od tej doby ho lekári a vedci stále rozvíjajú a optimalizujú. Prvotnou myšlienkou jeho zakladateľa Dr. med. Wolfa Funfacka bolo prirodzeným spôsobom podporiť liečbu ochorení spôsobených nevhodnou výživou. Čo bolo, a stále je aj veľmi úspešné. Či sa jedná o metabolický syndróm, cukrovku typu II, hypertenziu, obezitu - má pozitívny vplyv na všetky civilizačné choroby. Účastníci sú obzvlášť ohromení vedľajším účinkom - účinnou a udržateľnou reguláciou hmotnosti.

Nenašli ste poradcu v blízkom okolí?

Neváhajte kontaktovať náš tím Metabolic Balance Slovakia.

Pozitívne vedľajšie účinky – áno prosím!

Pri dodržiavaní pravidiel Metabolic Balance rýchlo, dlhodobo a bez jojo efektu zhadzujete prebytočné kilá. Preto sa Metabolic Balance aktuálne radí k tým najefektívnejším diétnym programom - čo potvrdzuje aj nezávislá evalvačná štúdia.

Dokáže toho však omnoho viac. Nielenže vás robí štíhlym, ale tiež pripravuje pôdu pre zdravší a vitálnejší život. Najmä ak existujú ťažkosti podmienené výživou.

Avšak aj zdraví ľudia môžu nutričným programom pre úpravu metabolizmu zvýšiť svoju vitalitu.

Vitalita a mladosť - to sú dnes dva najdôležité kľúčové faktory pre lepšiu kvalitu života.

Všetky živé formy majú samoliečiace schopnosti, aj vy, aktivujte ich!

Jemne vyladená interakcia medzi imunitným, nervovým a endokrinným systémom, je pre tento proces nevyhnutná. Pri metabolických poruchách je však sila samoregulácie často značne potlačená. Prichádza k náchylnosti na infekcie, poruchy spánku, alergie, potravinovú intoleranciu alebo závažné metabolické ochorenia, ako je reumatizmus, dna, cukrovka alebo metabolický syndróm.
Metabolic Balance má regulačný účinok na metabolizmus. Vyvážený metabolizmus je sám schopný produkovať všetky hormóny a enzýmy, keď je zabezpečený potrebnými stavebnými prvkami prostredníctvom výživy. Posilňujete tak jeho schopnosť samoregulácie, ktorá hrá v procese uzdravovania kľúčovú úlohu.

 

Ako začať? Jednoducho!

Osobný plán výživy Metabolic Balance je založený čisto na vašich osobných údajoch a parametroch získaných z laboratórneho krvného vyšetrenia. Patria k nim:

  • 36 aktuálnych krvných hodnôt, ktoré sú pre plán veľmi dôležité. Ukážu živiny, ktorých máte v tele nedostatok, alebo ste nimi naopak zásobení dostatočne. Krv tiež prezradí, či sa v tele vyskytujú zápaly či iné prípadné riziká.
  • Osobné informácie týkajúce sa vášho zdravia, stravovacích návykov, preferencií, potravinových  intolerancií a averzií atď.

Vďaka tejto skladbe informácií je plán výživy Metabolic Balance personalizovaný a úplne jedinečný. Tak jedinečný, ako ste vy sami!

Pridajte sa, nebudete sami                    

Za posledných dvadsať rokov program Metabolic Balance úspešne absolvovalo vyše jeden milión ľudí. Aj vy sa môžete stať súčasťou celosvetového úspechu a urobiť maximum pre to najcennejšie, čo máte - pre svoje zdravie.

Bonus: Váš Metabolic Balance- osobný poradca, Vás bude sprevádzať, kompetentne reagovať na vaše individuálne potreby počas cesty programom.