Fokus na jedinečnosť 

Pravdepodobne ste sa už informovali na prednáškach alebo dočítali v knihách či internete, prečo je Metabolic Balance, vedecky dokázané, jedným z najúspešnejších diétnych programov.

Kľúč k úspechu je vo vysokej individualizácií:
„Nikto nie je tak(ý), ako druhý". To znamená, že aj vy určite máte osobné stravovacie preferencie.

Každý organizmus má individuálne potreby

Možno trpíte alergiami, neznášanlivosťou na potraviny alebo máte iné ťažkosti, ktoré je potrebné zohľadniť pri spracovaní osobného plánu výživy, ako napr. neznášanlivosť lepku, alergia na mliečnu bielkovinu alebo cukrovku. Možno nemáte radi cibuľu alebo cukinu? Na čo by vám bol hoci aj dobrý nutričný plán s potravinami, ktoré sú síce zdravé, ale vy ich nemôžete jesť?

Všetky tieto a mnohé iné informácie získané na úvodnej konzultácií, sú súčasťou osobnej anamnézy, vrátane osobných údajov (vek, výška, pohlavie) prípadne vznikajúce ochorenia a ťažkosti. Je tiež dôležité, aby poradca bol informovaný o eventuálnom užívaní liekov alebo predchádzajúcej medikamentóznej liečbe.

Metabolicky relevantné laboratórne parametre z vašej analýzy krvi sa spolu s osobnou anamnézou kompletne vyhodnotia u Metabolic Balance a vy dostanete váš osobný plán výživy.

Nenecháme vás v tom osamote

Ak budete chcieť, na tejto ceste vás budeme sprevádzať rôznymi fázami programu, v smere zdravia a regulácie hmotnosti. Váš poradca vám v osobnom rozhovore (na želanie aj online) vysvetlí, ako všetko prebieha. Určite bude mať pre vás aj veľa individuálnych rád a tipov.

Váš individuálny plán výživy za podpory osobného poradcu vám zaistí vyhliadky na reálny úspech.