Metabolic Balance® – nové odriekanie?

31.07.2019

Po všetkom, čo sa o Metabolic Balance® popísalo, neexistujú žiadne lekárske, ani vedecké opodstatnenia, prečo by sa človek nemal stravovať podľa metódy Metabolic Balance®. Najviac z nej profitujú ľudia s nadváhou a ľudia, ktorí už majú zvýšene hodnoty krvného cukru a krvných tukov.

Metabolic Balance si možno zvoliť aj pri celom rade funkčných porúch a ťažkosti organizmu. Vďaka individuálnemu stravovaciemu plánu, ktorý je vypracovaný presne podľa vašich potrieb, dozviete sa nielen to, čo vaše telo potrebuje; navyše sa naučíte, čoho sa mate zriecť, čo vám nerobí dobre. Sám od seba sa obnoví a nastaví prirodzený pocit hladu a smädu, a naučíte sa oboje utíšiť spôsobom prijateľným pre organizmus. Schudnete pritom zdravo a fyziologicky zmysluplne, získate hmotnosť zaručujúcu osobnú pohodu, ako aj citeľne novu energiu do každého dňa a svoje zmysly privyknete opäť na pôvodnú, prírodnú chuť potravín. Dostaví sa nová radosť zo života. Keď nákupný košík naplníte len tým, čo je pre vás skutočne vhodne, aj varenie s stane pre vás väčšou radosťou. Ľahká, regionálna kuchyňa prinesie na váš stôl nefalšovaný luxus a zmení vás na pôžitkára, ktorý sa s radosťou obide bez jednoliatej chuti fast foodov a podobných jedál. S takýmto druhom askézy, so striedmosťou, môžete iba získať: včas sa vyhnete nadváhe a chorobám, ktoré sú jej následkom. Bez námahy sa dopracujete k vhodnej hmotnosti a udržíte si ju.

Taktiež deti dostanú živiny, ktoré sú pre ich rast veľmi potrebne a nevyhnutne. Pretože veľa voľnočasových aktivít našich deti je imitáciou sedavých aktivít dospelých, nepotrebuje náš dorast hory sacharidov, ktoré sú vo všeobecnosti súčasťou každodennej modernej stravy. Pre deti znamená Metabolic Balance  skôr tradičnú, jednoduchú a zdravú stravu, ale v rodinnom kruhu, čo je v niektorých rodinách "nad zlato". 

V knihe (Ne)diéta, nájdete veľa inšpirácie a možno aj "AHA" efektov... vhodné aj ako darčer "pod stromček". Viac ku knihám  » TU «

Metabolic Balance

Categories